Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Studio Tkanin Anna Bułło, 10-686 Olsztyn, ul. Malewskiego 18, NIP: 7411181679, adres poczty elektronicznej: annabullo@studio-tkanin.pl, numer telefonu kontaktowego: 660 477 476 (opłata zgodna z taryfą operatora). Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w polityce prywatności opublikowanej na stronie Sklepu Internetowego www.nandoo.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Administrator ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji, poprawiania i usunięcia.

Regulamin

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.nandoo.pl, prowadzony jest przez Anne Bułło z siedziba w Olsztynie ul. Malewskiego 18, 10-686 tel. 883 199 588
 2. Zamówienia można składać za pomocą strony www.nandoo.pl, osobiście w siedzibie w Olsztynie lub za pomocą poczty sklep@nandoo.pl
 3. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego Regulaminu.
 4. Warunkiem dokonania zakupu jest akceptacja Regulaminu.
 5. Zamówienia przyjmowane są 24h/7 dni w tygodniu.
 6. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 18, w soboty, w niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 7. Każde zamówienie zostanie potwierdzone droga telefoniczna bądź mailowa, nie potwierdzone zamówienia nie będą realizowane.
 8. W celu rozpoczęcia realizacji zamówień długoterminowych lub specjalnych moze być wymagana zaliczka.
 9. Zamawiany towar dostarczany będzie firmą kurierską DPD .
 10. Ceny w sklepie internetowym wyrażane są w złotych, zawierają podatek VAT i są cenami brutto. Nie zawierają kosztów dostawy.
 11. W przypadku towaru z błędną cena, kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
 12. W przypadku braku towaru w pracowni Zamawiający otrzymuje informacje zwrotna o wydłużeniu realizacji jego zamówienia. W przypadku tym może on zrezygnować z tej pozycji w zamówieniu.
 13. Do każdej przesyłki dostarczony jest dowód zakupu faktura bądź paragon
 14. Zamówienia mogą być wysyłane za granice po wcześniejszym ustaleniach ze sklepem.
 15. W przypadku płatności przelewem towar wysyłany jest w momencie otrzymania całej sumy wartości zamówienia.
 16. Konsument może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 17. W przypadku odstąpienia od umowy jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu z dołączonym dowodem zakupu (paragon lub faktura). Zwracany produkt nie może być używany ani uszkodzony.
 18. Pieniądze za zwrócony towar klient otrzyma na wskazany rachunek bankowy w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia zwracanego produktu.
 19. Kolorystyka sprzedawanych produktów wynika z indywidualnych ustawień monitora
 20. Klient może dokonać zakupu rejestrując się lub jako gość.
 21. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia złożonego przez odbiorce, który wcześniej nie odebrał zamówionego towaru lub nieterminowo rozliczył się za zamówiony towar.
 22. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, ze towar jest dostępny u dostawcy.
 23. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem firm kurierskich.
 24. Realizacja zamówień w czasie od 10 do 21 dni roboczych. Jeżeli okres realizacji wydłuża się, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.
 25. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta.
 26. Klient powinien sprawdzić zawartość przesyłki w celu upewnienia się czy towar zgodny jest z zamówieniem oraz czy nie został uszkodzony podczas transportu.
 27. Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 10 dni roboczych od ich wpłynięcia.
 28. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy.
 29. Rejestrując się w sklepie klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych w bazie klientów sklepu oraz przetwarzanie ich w celach marketingowych.
 30. Klient ma prawo wglądu oraz zmiany swoich danych.
 31. Spory powstałe w wyniku realizacji transakcji handlowych będą rozstrzygane na drodze polubownej.
 32. Reklamacje należy złożyć na adres sklep@nandoo.pl podając następujące dane: imię nazwisko i adres e-mail kupującego, datę zawarcia umowy, przedmiot reklamacji, uzasadnienie reklamacji.
 33. Ceny mogą ulec zmianie wraz z wahaniami na rynku finansowym, nad którym właściciel sklepu nie sprawuje kontroli.
 34. Klient nie może zwrócić towaru, który był wyprodukowany według specyfikacji konsumenta na indywidualne zamówienie.
 35. Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności: płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto sprzedającego, za pomocą systemu płatności internetowych -platnosci24
 36. Jeżeli kupujący nie dokona płatności w terminie 5 dni od daty potwierdzenia zamówienia, sprzedawca ma prawo anulować zamówienie informując o tym klienta droga mailowa lub telefoniczna.
 37. Klient może wybrać następujące sposoby odbioru zamówień: odbiór osobisty w sklepie Studio tkanin ul. Malewskiego 18 w Olsztynie lub przez firmę kurierska DPD.
 38. Koszty wysyłki naliczane są indywidualnie zgodnie z cennikiem, zależnie od wagi i rozmiaru.
 39. Zwroty produktów nie będą przyjmowane na koszt sprzedawcy lub za pobraniem.
 40. Prosimy o rozważne i przemyślane zakupy :)

Porównaj