O nas

Zapraszamy w podróż do świata pięknych tkanin i tapet, krainy interesujących faktur i olśniewających barw…

Sklep internetowy Nandoo.pl powstał, aby usprawnić proces zamawiania produktów i usług oferowanych przez Studio Tkanin Nandoo.pl, które ma siedzibę w Olsztynie. Znajdą tu Państwo setki wzorów tapet i wygodne filtry umożliwiające szybkie odnalezienie potrzebnego produktu, dokładne informacje na temat naszych mebli oraz opis pozostałych świadczonych przez nas usług.

Szefowa pracowni, Anna Bułło, od lat pasjonuje się sztuką aranżacji wnętrz. Lubi budować przestrzeń fakturami i kolorami – chłodnymi lub ciepłymi tonacjami barw wpływać na charakter pomieszczenia i nastrój mieszkających w nim ludzi. Za każdym razem, kiedy z nieskończonej ilości możliwości wyłania się specyfika wnętrza, oprawa okna lub mebli, ogarnia ją poczucie spełnienia i satysfakcji.

Sedno rzemiosła uprawianego w Studiu Tkanin to tkaniny i tapety. Pracownię na co dzień wypełniają stukot maszyn do szycia i gwar zespołu – Basi, Ali i Julity. Znajdują się tu stoły krawieckie, wzorniki, skrawki, szpilki, szpulki… ale głównym narzędziem, którym posługuje się zespół, jest wyobraźnia.

Szelest materiałów i dźwięk sunących po nich ciężkich nożyc to tutaj codzienność. Czasem pani Ania, by sprawić sobie przyjemność, bierze w dłonie igłę, nici i ręcznie przygotowuję część projektu. Mówi, że może wtedy do woli przesuwać tkaniny między palcami, czuć ich fakturę. Niektóre są delikatne i gładkie, wręcz jedwabiste, inne chropowate i mocne. Zawsze dobrej jakości, bo tylko z takimi chce pracować. Dlatego stawia się tu wyłącznie na sprawdzone marki i godnych zaufania dostawców.

Zespół z olsztyńskiej pracowni chętnie pomoże Państwu zmaterializować wymarzone wnętrze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Studia Tkanin Nandoo.pl

ZESPÓŁ STUDIA TKANIN NANDOO.PL

Pani Alicja – główna krawcowa w pracowni, filar zespołu. Szyje w Studiu Tkanin najdłużej, wykazuje się przy tym anielską cierpliwością i pracowitością. Lubi rozpieszczać koleżanki słodyczami.
Pani Basia – osoba do zadań specjalnych. Wkracza, kiedy trzeba popracować koncepcyjnie, stworzyć od nowa coś unikalnego. Perfekcjonistka z ekspresyjnym temperamentem. Największe dotąd wyzwanie to uszycie rolety rzymskiej do pomieszczenia ze skosami.
Pani Julita – najmłodsza w zespole zarówno wiekiem jak i stażem. Zajmuje się sprzedażą i kontaktem z klientami. W wolnych chwilach chętnie pomaga w pracowni.

Porównaj